Hakkımızda

Puretech water Bir Amerikan Şirketidir, Türkiye’de Form Mühendislik Tic. Ltd. Şti.  Tarafından temsil edilmektedir. Puretech water Su arıtma sistemleri Water For Life ( Yaşam İçin Su) Sloganı İle Tüm Dünya’ya kaliteyi götürmeyi hedeflemiştir.

Hayata değer katan çözümleriyle konforu artıran puretech, yeni nesil su filtreleme cihazı PR-2A & PR-2B ve PC550A & PC550B ile her eve kolayca ve mükemmel  su  kalitesi  sunuyor.  Çeşme suyunu beş kat filtreleme işleminden geçirerek içilecek kaliteye getiren PR-2A & PR-2B ve PC550A & PC550B Cihazları aynı zaman Tezgahınızın altında çok şık bir şekilde yer alıyor

Mutfaklara kusursuz teknoloji, yüksek verim  ve  estetik getiren puretech, tüm ürünleri ile hayat kalitesini yükseltecek ayrıntılar sunmaya devam ediyor. Her zaman güvenilebilecek ürünler tasarlayan puretech, yeni nesil su  arıtma  cihazı PR-2A & PR-2B ve PC550A & PC550B ile  de  her  ev  için  temiz  ve sağlıklı suyu garanti ediyor.

Ayrıca PR 2A ve PR2B gibi açık kasa olarak tabir edilen ürünlerin yanı sıra komplike ve şık tasarımı ile PC550A & PC550B gibi kapalı kasa diye adlandırılan tamamen kapalı tankı içinde ve tazgahıınızın altında çok daha şık duracak yeni yapısı ile sürekli tasarımlarına yenilerini ekleyerek kendini geliştirmektedir.

Temiz suya ulaşma konusunda ideal bir seçim olan  puretech PR-2A & PR-2B ve PC550A & PC550B,  her  evde  kolaylıkla kullanılabiliyor ve içme suyu elde edilmesi konusunda büyük bir rahatlık sağlıyor. Yeni puretech su arıtma cihazı ile plastik şişe ve damacanada su alma işleminden ve dolayısıyla ekonomik yükten kurtulan kullanıcılar, aynı zamanda suyun uzun süre plastik şişelerde saklanması nedeniyle ortaya çıkabilecek zararlı madde ve bakterileri de hayatından çıkarıyor.  Plastik şişeye son veren yeni ürün, bu özelliğiyle çevre için atılmış kişisel bir adım anlamına da geliyor.

En iyi içme suyu kalitesini hızlı ve kolay bir şekilde sunan yeni PR-2A & PR-2B ve PC550A & PC550B, çeşmeden gelen suyu ters ozmoz da dahil olduğu 5 kat filtrelemeden geçiriyor. Su Kalitesi Birliği’nin  Altın Mühür  sertifikasını  (Water Quality Association Gold Seal  Certificate)  taşıyan ve (NSF, FDA, CE standartlarına uygun ) PR-2A & PR-2B ve PC550A & PC550B, şık tasarımı uygun fiyatı ile her eve girebilecek bir ürün olarak asla kalitesini ve uygun fiyatını bozmuyor.
Böylece kullanıcılar, istedikleri zaman temiz ve sağlıklı su ile çay veya kahve yapma olanağına da kavuşuyor, filtre değişiminde de büyük kolaylık sunuyor.