Ürünler;

Puretech markamızın ürünleri Ülkemizde ki en kaliteli ürünler arasındadır. Stoklarımızın sağlam olması, ürünlere istediğiniz zamanda ulaşabilmeniz ile Türkiye’de toptan su arıtma cihazı alma sorununu ortadan kaldırmaktadır.

 

Kargo ;

Firmamızın Puretech markalı ürünleri kalitesinin yanı sıra Türkiye’nin bütün şehirlerine hızlı ve sorunsuz kargo ile ulaşımıyla diğer bütün markalardan ayrılır. Sipariş verdiğiniz miktar ne kadar olursa olsun aynı gün hatasız kargo hizmeti sunmaktayız. Anlaşmalı kargomuz UPS ile kargonuzun nerede olduğunu her an takip edebilirsiniz. Bunun ile birlikte istediğiniz herhangi bir kargo firması ile de ürünlerinizi gönderebiliriz.

Teknik Servis;

Su arıtma sistemleri sağlıklı su üretebilmeyi sahip olduğu teknolojiyle yapabilmektedir. Su arıtma cihazları kapsamlı bir sistem olduğundan satış yapan bayilerin arıtmanın her aşamasına hakim olması zordur. Puretech cihazları her ne kadar kalitesini ispatlamış ve sorunsuz bir cihaz olsa da dış etkenler veya kullanıcı hatalarından kaynaklanan her sorunda su arıtma sektöründe yıllardır çalışan elemanlarımızla teknik servis konusunda her daim yardımcınız olmayı görevimiz biliriz.

Müşteri İlişkisi ve Müşteri Memnuniyeti

Puretech olarak, müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin sorularına en hızlı ve açık şekilde cevap vermek, servis kalitemizi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek adına su arıtma alanında uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Müşterilerimizin bilgi ihtiyaçlarını ve sipariş taleplerini karşılamak, ürün veya teknik destek ile ilgili detaylı olarak yardımcı olmak, sorulara yanıt vermek, gelen öneri ve şikayetleri değerlendirerek taleplere mümkün olan en kısa zamanda cevap vermek, beklentilerin üzerinde bir kaliteyle hizmet sunmak öncelikli amacımızdır.

Firmamız ülkemizdeki su kalitesini göze alarak Türkiye koşullarına en uygun bileşenlerden oluşan su arıtma cihazlarını toptan olarak satmaktadır. Bir çok mağaza ve satış kanallarına sağladığımız toptan su arıtma ürünleri ile halkımıza sağlıklı su içirmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Toptan su arıtma satışlarında uygun fiyat ve yüksek kalite ile kısa sürede firma olarak başarı sağlanmıştır. Toptan su arıtma […]

Puretech Hakkında

Ekim 12, 2015 Blog, Genel

Ürünler; Puretech markamızın ürünleri Ülkemizde ki en kaliteli ürünler arasındadır. Stoklarımızın sağlam olması, ürünlere istediğiniz zamanda ulaşabilmeniz ile Türkiye’de toptan su arıtma cihazı alma sorununu ortadan kaldırmaktadır.   Kargo ; Firmamızın Puretech markalı ürünleri kalitesinin yanı sıra Türkiye’nin bütün şehirlerine hızlı ve sorunsuz kargo ile ulaşımıyla diğer bütün markalardan ayrılır. Sipariş verdiğiniz miktar ne kadar […]